Make entry:
Name :
Email:
Homepage :
Security code:
  ( please enter in the field )
Postings:
Smileys: ::) :) ;) :D ?:( :( :o :8 :P :[ :X :* :-/
BB-Code: bolditalicunderlined
privacy policy Guestbook
Each entry of an entry or comment in the guestbook stores relevant data such as actions taken, (if possible) the member name, date / time and IP address. This is for safety. If your text violates applicable law, Beepworld must have a legal right to trace the identity of the person posting it. Your consent is given by clicking on the checkbox and submitting the form.

1
(6 Entries in total )

#6   MUSTAFAeMail19.05.2014 - 08:37
DIKKAT ! BOLAMAN GEMİSİNE GİDECEK ARKADASLAR...DIKKAT ! YARIM TORBA FINDIKLA EHLİYET ALMIS KAPTAN VAR ! CALISABILIRSENIZ..DAHA DOGRUSU O SİZİ BEGENIRSE YADA 1 AY DAYANABILIRSENIZ , 1 TORBA CUMHURIYET ALTINI BENDEN !!!

#5   oğuzeMail08.11.2013 - 18:30
merhaba arkadaşlar kanlar denizcilik denen firmaya sakın yaklaşmayın maaşları ödemiyor ayrıca gemileride bağlandı şu anda düzelecek falan diyor.Düzelsede sakın gitmeyin 6 ay çalıştım. maaşları hep geç yatırıyorlar 4 ay maaş alamadık en sonunda gemileri bağlandı.hep yalan söylüyorlar bu hafta para vereceğiz bi daha hafta vereceğiz diye oyalıyorlar. hala paramızı alamadık. tüm personelin çıkışını verdiler. paralarımız kaldı hala verecekler.

#4   derineMail03.03.2012 - 13:03
merhaba arkadaşlar . facebook aracılığıyla ulaştım. TURKON a ait MUKADDES gemisinde su anki adıyla Timuçin A ., maaşlar uzun bir süredir yatmamaktaymış. bir arkadaşım ocak ayından itibaren orada çalışmakta-ki ondan geçtim kasım ayından beri maaşını almayan personel varmıs . Aile geçindiriyor millet yazık ya bilginize...

#3   Telsiz ZabitieMailHomepage21.02.2012 - 10:42
Verilen sözlerin tutulmamasından şikayet ettiğinizde pişkin pişkin konuşup telefonu yüzünüze kapatan bir Personel Müdürü ile muhattab olmamak, kendi paranızın dilencisi olmamak ve en önemlisi sinirden-üzüntüden kanser olmamak için "RAYBEN DENİZCİLİK"ten uzak durmanızda fayda var arkadaşlar. Allah gemiadamlarına, ailelerine ve yakınlarına sabır versin..

#2   Kadir06.09.2011 - 16:13
Kara listede Alnak Denizcilik şirketi var bu şirketin iki adı dana var Kanlar Denizcilik ve Altıntaş Denizcilik bu adla çağırıyorlar dikkat edin. Ben 1 ay çalıştım 5 ay sora maaşımı alabildim. Personel maaşlarını ödemiyorlar gemi alıyorlar yeni tersane kuruyorlar.

#1   asyaeMail16.06.2011 - 08:52
KARA LİSTE DIYE YAYINLANAN FİRMALARDAN MANTA DEN BUNYESINDE 2 GEMISINDEDE 2 SER KONTRAT U GEMICI OLARAK CALISDIM.HER AYIN 1-5 DE MAASI YATIYOR....BEN HICBIRSIKINTI YASMADIM.FAKAT GEMIDEN CEKILEN(ALKOL-UYUSTURUCU ...) GELEN VE GİDEN PERSONELİN MAASLARINI KESIYORLAR BUNDADA HAKILAR.

SELAMLAR
PRUVANIZ NETA OLSUN

1
(6 Entries in total )


Datenschutzerklärung
Free website powered by Beep.com
 
The responsible person for the content of this web site is solely
the webmaster of this website, approachable via this form!